Web Analytics

Aurela Hoxha zbulon emrin tepër të veçantë që i ka vendosur vajzës

Pak muaj më parë me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Aurela Hoxha zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë teksa shtatzëninë e kishte mbajtur të fshehtë.

Së fundmi duke iu përgjigjur disa prej pyetjeve që ndjekësit i kanë bërë.

Aurela ka zbuluar për herë të parë emrin e së vajzës, e cila quhet Luna Ea.

Modelja dhe biznesmenia i ka vendosur një emër të veçantë edhe djalit të cilin e ka pagëzuar me emrin Alaron.

Nga rubrika