Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Azemi i bën dhuratë romantike Albes dhe i shpreh dashurinë, ky është reagimi i saj

Më një buqetë me lule dhe një çokollatë, Azemi ka vendosur që t’ia shprehë dashurinë Albës.

Azemi i tha albës se ndjenjat për të janë të vërteta, nga fillimi deri në fund.

“Dua që ditë për ditë me të kallxu që ka hi në dashuri. Dhe, unë kur e dua dikë, e dua deri në fund, me krejt që i kam dhe kaq lehtë nuk mund të më ikësh”, i tha Azem.

Më tej, Azemi ia dhuroi edhe një letër dashurie, teksa i tha se ato që i ka shkruar në letër janë ato që i kanë ardhë në mend derisa e ka parë Albën.

Pasi e lexoi letrën, Alba i tha Azemit se është shumë i ëmbël dhe ia dhuroi një përqafim./Klankosova/

Shiko videon:

Të fundit