Web Analytics

Bashkëshortja i bën surprizen e papritur Shpat Kasapit

Botuar nga: InfoKosova

Shpat Kasapi u surprizua nga bashkëshortja, Selvija, gjatë intervistës në një nga rubrikat të “E Diell”.

Nën tingujt e muzikës së Erik Lloshit, mikut të këngëtarit, Selvija u shfaq me një vello në kokë. Shpati ka mbetur i habitur në momentin që e pa partneren e tij të veshur ashtu.

Ndërkohë ata kanë zbuluar disa detaje nga jeta e tyre personale, përfshirë dasmën dhe planet për një fëmijë.

Shpat Kasapi: Dasma iku. Ne kemi bërë dasëm por ju nuk e dini. Ka qenë pandemi.

Selvije Kasapi: Shpati sinqerisht t na prishi shumë punë, por jam edhe unë pak introverte. Do ta lija dasmën përgjysëm. Përpara se të bëhesha një person publik kam qenë një njeri krejt ndryshe. Kur më tha nëse do të bëjmë dasëm do të jenë të ftuar mbi 500 veta, i thash jo nuk dua.

Ervin Kurti: Kur do ta bëni një fëmijë të dytë? Po punoni për këtë gjë?

Selvije Kasapi: Po punojmë shumë (qesh). Unë kam kaluar një shtatzëni shumë të vështirë.

Shpat Kasapi: Lum ne për njëri-tjetrin.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

Të FUNDIT