Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Shpat Kasapi

U shpërngul për të jetuar në Tiranë, Shpat Kasapi zbulon arsyen

Këngëtari Shpat Kasapi, së bashku me bashkëshorten e tij, Selvijën dhe djalin Roelin, vendosën rreth 6 muaj më parë...

Reagon nusja e Shpatit, pasi këngëtari vendosi që modelet në klipin e tij të vishen në këtë mënyrë

Selvia, bashkëshortja e Shpat Kasapit, ka treguar përkrahjen dhe krenarinë e saj për projektin e fundit të burrit të...

Bashkëshortja i bën surprizen e papritur Shpat Kasapit

Shpat Kasapi u surprizua nga bashkëshortja, Selvija, gjatë intervistës në një nga rubrikat të “E Diell”. Nën tingujt e muzikës...

Gruaja e Shpat Kasapit bën ndryshimin e madh në pamje

Shpat Kasapi e ka gjetur dashurinë e jetës dhe është u lumtur e i përmbushur. E shoqja po i jep...

Anuloi koncertin për arsye shëndetësore, kjo është gjendja e këngëtarit Shpat Kasapi

Këngëtari i mirënjohur Shpat Kasapi është mjaftë i kërkuar në koncerte të shumta mbarë botën. Pak minuta më parë Shpati...

Shpat Kasapi i bën surprizen e bukur vjehrres për ditëlindje

Shpat Kasapi është i martuar me bukuroshen Selvije Jao. Ata janë edhe prindër të një djali me të cilin shpesh...

“Kam dhunuar të dashurën”, Shpati sqaron deklaratën e bujshme: Kërkoj ndjesë, por…

Shpat Kasapi ka sqaruar më në fund deklaratën e tij të bujshme të disa ditëve më parë, kur pranoi...

Kush ja lëshoj në dorë 50 mijë euro këngëtarit Shpat Kasapit?

Të gjithë po këndojnë në dasma, bile edhe ata që nuk kemi menduar se do ti shohim ndonjëherë aty. Ky,...

E papritur, Shpat Kasapi e pranon se e ka rrahur ish-të dashurën, tregon edhe arsyen pse e rrahu

Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi, më parë ka qenë shumë i komentuar për lidhjet e tij të dashurisë. Ai ka...

Shpat Kasapi sjell foto me familjen e tij, gjithë vëmendjen e merrë gruaja Selvija

Shpat Kasapi është një nga këngëtarët shumë të dashur nga publiku. Shpatit, epitetin e babit ja ka dhuruar gruaja e...

Shpat Kasapi merr vendimin e papritur me gruan e tij

Shpat Kasapi dhe Selvia duket se kanë marrë nj vendim shumë të rëndësishëm për jetën e tyre. Me postimin e...

Shpati dhe gruaja e tij Selvija marrin vendimin e papritur: Gjithçka të fillojë nga e para

Bashkëshortja e Shpat Kasapit ka postuar një status në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit ku shkruan që ka...