Web Analytics

Gruaja e Shpat Kasapit bën ndryshimin e madh në pamje

Botuar nga: InfoKosova

Shpat Kasapi e ka gjetur dashurinë e jetës dhe është u lumtur e i përmbushur.

E shoqja po i jep shumë vëmendje Shpatit, madje dashuria e tyre duket tejet e madhe.

Gruaja e këngëtarit, në çdo foto shihet e grimuar, madje rëndë, bile kështu zgjedh të duket edhe në përditshmëri.

Selvija, së fundi është bërë plotësisht zeshkane dhe po duket mjaftë bukur./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT