Web Analytics

Kush ja lëshoj në dorë 50 mijë euro këngëtarit Shpat Kasapit?

Botuar nga: InfoKosova

Të gjithë po këndojnë në dasma, bile edhe ata që nuk kemi menduar se do ti shohim ndonjëherë aty.

Ky, është edhe rasti me këngëtarin Shpat Kasapi, i cili i ka hyrë prej kohësh tregut të dasmave e ahengheve.

Shpati këndon gjithëandej nëpër botë dhe paguhet mjaftë mirë.

Këngëtari, ka treguar se në dasma ka marrë shumë bakshishe, madje deri në 50 mijë euro./Kosovarja/

Të FUNDIT