Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Beatrix Ramosaj e uron babin e ndjerë për ditëlindje

Për familjen Ramosaj kjo ditë do të ishte e veçantë dhe festive pasi kryefamiljari i tyre ka ditëlindjen.

Kështu këngëtarja Beatrix nuk mungoj me një urim për babin e saj të ndjerë.

Përmes InstaStory ajo ka postuar një fotografi të qiellit me yje teksa ka shkruar: Urime ditëlindje bab.

Tutje, ajo ka ndarë edhe disa fotografi familjare teksa ai ishte gjallë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu