Web Analytics

Beatrix Ramosaj provon ndjekësit me foto +16

Pas daljes nga Big Brother, Beatrix Ramosaj nuk i është përkushtuar më aq muzikës.

Kosovarja që jeton në Shqipëri po bëhet më shumë imazh reklamues i bizneseve të ndryshme.

Kësaj radhe, Beatrix ka reklamuar të brendshmet duke paralajmëruar ardhjen e verës.

Provokuese dhe ekstrvagante, Trixa ka lënë fansat me sy hapur që në orët e para të mëngjesit.

Shiko foton:

Nga rubrika