Web Analytics

Befason Blero, tregon se çka i tha të dashures së re kur e takoi me vajzën e tij

Botuar nga: InfoKosova

Blero është padyshim një nga këngëtarët më të përfolur.

Dhe kjo jo vetëm për muzikë por edhe për jetën e tij private.

Ai ishte i ftuar së fundmi në një intervistë ku tregoi se ka vetëm respekt për ish gruan e tij Teuten me të cilën ka një vajzë Taren.

Ai u pyet së si ndihet kur vajzën e tij duhet ta përfshij në historitë e dashurisë.

“Tarën e kam njohur me 2 nga shoqet e mia të cilat kanë patur një raport të jashtëzakonshëm me Tarën. Kam qënë i kujdesshëm deri në momentin që i kam njohur me Tarën. Shoqja ime e fundit kur takoi Tarën ishte e përgatitur pasi unë ja kam bërë të ditur që nëse ma do çikën, më do dhe mua nëse s’ma do çikën nuk më duhesh mua” ka thënë Blero.

Të FUNDIT