Web Analytics

Befason Luizi, vjen me një mesazh të veçantë për Kiarën

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet me të pëlqyera nga publiku shqiptarë.

Çifti kanë në jetë një vajzë me emrin Luna Mari.

Teksa këngëtari shihet nga skena e xhirimeve nuk ka harruar të përmend bashkëshorten e tij në mënyrë te veçantë.

“Pas çdo burri që mendon se vishet bukur, është gjithmonë një grua që i ka thënë se si të vishet” ishte shprehur Luizi./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika