Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Befasuese, Luizi thyen rekord të ri dhe s’keni për ta besuar

Njeriu më i komentuar i muajve të fundit është pikërisht këngëtari Luizi Ejlli.

Ndonëse hyrja e tij nuk beri shumë bujë, dalja nga Big Brother, ka berë një ‘revolucion’ në rrjete sociale duke shënuar shifra marramendëse të klikimeve, shkruan InfoKosova.

Së fundi Luizi ka hyrë live në llogarinë e tij zyrtare duke shënuar 100 mijë shikime vetëm në një live.

Ky rekord vjen pas atij të tiktakut ku emri i tij u klikua mbi 9 bilon herë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu