Web Analytics

Binjaket e Presidentes festojnë ditëlindjen sot, ky është urimi i ëmbël i saj

Botuar nga: InfoKosova

Presidentja e vendit, sot ka arsyeje më shumë se kurrë për të festuar.

Ajo sot 10 vite më parë morri epitetin nënë për herë të parë nga Dua dhe Anda.

Binjaket e saj sot festojnë 10 vjetorin e lindjes,.

Nuk mungoi edhe urimi mbresëlënës i Presidentes : ‘10 vjet jetë, gëzim e dashuri e pafund me dy dritat e syve’./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT