Web Analytics
E diel, 4 Qershor, 2023

Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë për moderatoren e njohur

Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, eshte mjaft aktiv ne rrjete sociale.

Permes disa postimeve ai thumbon edhe ish banor te BBV ku nje prej tyre se fundmi ishte edhe Nita Latifi.

Por ne postimin e fundit ai ka ardhur me një foto me moderatoren shumë të dashur per publikun, Bora Zemani.

Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu