Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Blerina Neziri ndryshon televizionin dhe pamjen, duket 20 vite më e re

Blerina Neziri e ikur ishte një nga fytyrat ikonike të “RTV 21”.

Ka kohë që Blerina nuk shihet në këtë kanal, për arsye që asnjëherë nuk janë bërë të ditura.

Prej pak kohësh, ajo ka ndërruar shtëpi mediatike, duke u bërë pjesë e “RTV Dukagjini”, ku zërin e saj e dëgjojmë shpesh në radio.

Mbresëlënës është edhe ndryshimi i gazetares dhe prezantueses së njohur, e cila shihet se ka rënë shumë në peshë dhe po duket më bukur se asnjëherë më parë./Kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu