Web Analytics

Bora Zemani shfaqet në gjendje të keqe shëndetësore, kjo është gjendja e saj

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, ka ndarë një shqetësim me ndjekësit e saj në një postim të fundit në Instagram.

Ajo ka treguar se ndryshimi i stinëve po i shkakton disa probleme shëndetësore.

“Na kap pa përgatitur ky “dimri” i dytë. Pak sëmurë sot, por do ta marrim veten shpejt” shprehet ajo.

Bora aktualisht është nën moderimin e emisionit të saj të ri “Cherry on Top”, gjë që i shton përgjegjësi dhe presionit të punës.

Shiko foton:

Të FUNDIT