Web Analytics

Brenda ditëlindjes mahnitëse së vajzës së Enit dhe Gencit (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Eni Koçi dhe Genc Prelvuakj kishin festë, kjo përshkak se vajza e tyre e vetme ka bërë një vit.

Eni Koçi  bëri një postim me fotot e para nga festa e ditëlindjen.

Ajo që mori vëmendje ishti teksti posht fotos që bëri Enin të hap zemrën dhe ti shpeh fjalët më të bukura për bukuroshen Adea.

Gëzuar ditëlindjen e parë Adea ime ! Si sot një vit më pare ti erdhe në jetë dhe bashkë me ty rilinda dhe unë. Kuptova që njeriu paska fuqi të dojë dikë përtej çdo limiti. Kuptova që prioriteti im prej asaj dite e deri në fund të jetës do jesh vetëm ti.

Uroj të jem një shëmbull për ty dhe një udhëzuese sa më e mirë për të ardhmen tënde. Mami dhe babi të duan më shumë se çdo gjë në botë dhe do jenë aty për ty në çdo hap, deri në frymën e fundit. Gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime !

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT