Web Analytics

Etiketim: Eni Koçi

Veshur në të zeza, Eni kaq atraktive

Eni Koci ka publikuar disa fotografi. Në njërën prej tyre ajo shihet e veshur në të zeza derisa shijon pijen, shkruan InfoKosova. Ajo duket mjaft elegante...

Eni Koçi hap këmbët, mahnit fansat

Eni Koci postoi disa fotografi të reja. Ajo është shfaqur me veshje sportive me disa poza nga natyra, shkruan InfoKosova. Vëmendje mori me pozën ku kishte...

”E ku ka si motra”, Eni poston foton më të bukur...

Eni dhe Greta Koci janë ndër motrat këngëtare më të komentuara. Përpos talentit ajo komentohen për bukurinë por edhe lidhjen e fortë që kanë mes...

Eni shtrëngon xhinset e tregon super format trupore

Eni Koci ka postuar disa fotografi të reja. Si gjithmonë ajo vjen e thjeshtë por mjaft me stil, shkruan InfoKosova. Me xhinset e ngushta ka theksuar...

Ashiqare fustani nuk po ia zë gjoksin Enit

Këngëtarja Eni Koçi shpesh zë vend në mediet shqipe. Emri saj lakohet më shumë për jetën private e sidomos për raportin me Genc Prelvukaj. Por, aktive...

Kaq shumë kilogram ka humbur Eni Koçi

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eni Koçi, viteve të fundit ka qenë mjaft e përkushtuar ndaj palestrës. Kjo është vënë re dukshëm në bazë të...

Eni Koçi shfaqet atraktive, vë në pah super format trupore

Eni Koçi publikoi disa fotografi të bukura. Ajo ka veshur xhinse duke kombinuar me maic të shkurtër, shkruan InfoKosova. Kështu ajo vë në pah barkun e...

Me mini fund lëkure Eni Koçi duket e ‘zjarrt’

Eni Koci po publikon fotografi mjaft atraktive. Derisa ditë më parë u shfaqe me foto pranë Gencit tani ka sjellur fotografi të saj, shkruan InfoKosova. Veshur...

Eni pozon krah Gencit me fund super të shkurtër

Eni Koci dhe Genc Prelvukaj po dëshmojnë secilën herë më shumë që mosha nuk ka rëndësi në një marrëdhënie. Edhe pse shumë vite diferencë ata...

Eni Koçi vjen me foto të nxeht pranë pishinës

Eni Koci ka treguar barkune formësuar në foton e fundit. Ajo ka pozuar para pishinës derisa ka veshur xhinse dhe bluzë mjaft të shkurtër, shkruan...

LAJMET MË TË LEXUARA