Web Analytics
E diel, 23 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Eni Koci

Djali i Genc Prelvukaj maturant, shoqërohet nga Genci dhe gruaja e babait këngëtarja Eni Koci

Këngëtari Genc Prelvukaj së fundmi po sjell pamje nga jeta e tij private. Djali i tij Gjini kishte mbrëmjen e...

Nusja e Genc Prelvukaj ‘çmend’ rrjetin, shfaqet vetëm në sytjena

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë një nga çiftet e njohura të botës së muzikës shqiptare. Genci dhe Eni janë...

Kaq shumë qenka rritur vajza e Enit, publikon videon e ëmbël të së bijës

Eni Koci është një nga këngëtaret më të bukura shqiptare. Ka kohë që ajo nuk është shumë aktive me projekte...

Eni publikon motrën e saj shtatzënë Greten në këtë gjendje

Eni Koci dhe Greta Koci janë motrat më të njohura të showbiz-it. Ato janë shumë aktive në rrjete sociale duke...

‘E paskam qarë me lot’, Eni Koçi tregohet e zonja në kuzhinë, ka përgatitur ushqim të Kosoves

Këngëtarja e njohur Eni Koçi është tejet aktive në mediat sociale duke ndarë momente të ndryshme nga jeta. Ajo ka...

Eni Koçi befason me urimin për djalin bashkëshortit të saj Gencit, nga martesa e parë

Djali i këngëtarit Genc Prelvukaj nga lidhja e kaluar Gjini, feston sot 18 vjetorin. Këngëtarja Eni Koçi ka befasuar me...

Brenda ditëlindjes mahnitëse së vajzës së Enit dhe Gencit (Foto)

Eni Koçi dhe Genc Prelvuakj kishin festë, kjo përshkak se vajza e tyre e vetme ka bërë një vit. Eni...

Vajza e Enit dhe Gencit qenka ‘goca e babit’, e dëshmon videoja që na solli këngëtarja

Eni Koçi është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo është nënë e një vajze bukuroshe, me të cilin ka publikuar...

Disa muaj pasi u bë nënë për herë të parë, Eni tregon se ka diçka të re

Ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projek të ri muzikor. Bëhet fjalë për këngëtaren Eni Koçi, e...

Eni tregon përmes videos sa baba i përkushtuar është Genci

Eni Koci dhe Genc Prelvukaj janë bërë prindër të një vajze. Eshtë Eni ajo që sjell më shumë pamje nga...