Web Analytics

Vajza e Enit dhe Gencit qenka ‘goca e babit’, e dëshmon videoja që na solli këngëtarja

Botuar nga: InfoKosova

Eni Koçi është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo është nënë e një vajze bukuroshe, me të cilin ka publikuar një video mjaftë të ëmbël në Instagram.

Eni shihet duke e mësuar vajzën për të thënë Mama.

“Gocë e babit”, u shpreh Eni, pas tentativës për ta mësuar të thënë mama.

Bukuroshja e vogël po shijon shëtitjen me makinë./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT