Web Analytics

Eni tregon përmes videos sa baba i përkushtuar është Genci

Botuar nga: InfoKosova

Eni Koci dhe Genc Prelvukaj janë bërë prindër të një vajze.

Eshtë Eni ajo që sjell më shumë pamje nga përditshmëri e tyre si familje.

Së fundmi ajo ka ndarë një video shumë të ëmbël të Gencit me vajzën e tyre Adean.

Genci shihet duke ecur para me vajzën në krahë ndërsa Eni i xhiron nga mbrapa./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT