Web Analytics

Eni Koçi befason me urimin për djalin bashkëshortit të saj Gencit, nga martesa e parë

Botuar nga: InfoKosova

Djali i këngëtarit Genc Prelvukaj nga lidhja e kaluar Gjini, feston sot 18 vjetorin.

Këngëtarja Eni Koçi ka befasuar me urimin për djalin e tij.

“Gëzuar ditëlindjen për djalin me të mirë qe ka familja Prelvukaj” ka shkruar këngëtarja.

Duket se Eni dhe Gjini kanë një raport tejet të mirë.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT