Web Analytics

Burri i saj feston ditëlindjen, Adelina befason me urimin

Këngetarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili është shumë e dashur për publikun shqiptarë, ajo konsiderohet si diva e këngës shqiptare.

Për vite të tëra, Adelina ka argëtuar publikun me këngë të cilat çdo herë janë bërë hite.

Kohëve të fundit ajo është kaluar pak nga muzika, duke u marrë me një emision relaksues si dhe duke i kushtuar shumë kohë familjes.

E dje kishte në familjen e Adelia Ismailit, burri i saj, Vali festoi ditëlindjen e radhës.

Adelina është kujdesur qe t’ia uron ditëlindjen me fjalët me të ëmbla. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika