Web Analytics

Etiketim: Adelina Ismaili

Adelina tani shfaqet e veshur me dallam gjigant, kështu ‘palohet’ ajo...

Adelina Ismaili, është ikonë e ekranit shqiptarë, ani pse shumica e audiencës e njeh atë si këngëtare, tani bukuroshja nga Prishtina, po e praktikon...

Pas Leonorës, edhe Adelina Ismaili vishet me dimi e jelek, një...

Adelina Ismaili, është ikonë e ekranit shqiptarë, ani pse shumica e audiencës e njeh atë si këngëtare, tani bukuroshja nga Prishtina, po e praktikon...

Adelina Ismaili publikon momentin kur ju bën masazh këmbëve të saj

Adelina Ismaili, është ikonë e ekranit shqiptarë, ani pse shumica e audiencës e njeh atë si këngëtare, tani bukuroshja nga Prishtina, po e praktikon...

Adelina publikon foto sapo ka dal nga frizerka, ekspozimi i gjoksit...

Adelina Ismaili, është ikonë e ekranit shqiptarë.Ani pse shumica e audiencës e njeh atë si këngëtare, tani bukuroshja nga Prishtina, po e praktikon një...

Adelina shfaqet me fustanin më interesant

Adelina Ismaili gjithmonë merr vëmendje në shumë aspekte.Ajo për ndjekësit pozon imazhe të ndryshme, ku në çdo kohë është pjesë e lajmeve rozë.Duke u...

Adelina apo Dafina? Ngjashmëria e artisteve në këto imazhe na habiti

Adelina Ismaili dhe Dafina Zeqiri janë dy nga artistet më të preferuara të publikut shqiptarë.Dyshja shfaqen gjithmonë në formë të mirë dhe marrin vëmendje...

‘Diva’ shndërrohet në ‘tigër’, Adelina Ismaili i lë gojë hapur të...

Adelina Ismaili, është ikonë e ekranit shqiptarë.Ani pse shumica e audiencës e njeh atë si këngëtare, tani bukuroshja nga Prishtina, po e praktikon një...

Robert Berisha flet për Adelina Ismailin: Ajo nuk ka mundur të...

Këngëtari Robert Berisha është komentuar disa herë për shoqërinë e tij me atë që shquhet si diva e estradës shqiptare, Adelina Ismaili, historia e...

E kënaqur me punën e grimerës, Adelina Ismaili e publikon vetën...

Adelina Ismaili, është ikonë e ekranit shqiptarë, ani pse shumica e audiencës e njeh atë si këngëtare, tani bukuroshja nga Prishtina, po e praktikon...

Adelina iu merr mendtë me bukurinë e saj

Adelina Ismaili njihet për bukurinë natyrale që ka.Duke qenë gjithmonë e dalluar me stilin e saj, shumë herë është pjesë e lajmeve rozë.Këtë herë,...

LAJMET MË TË LEXUARA