Web Analytics

Tag: Adelina ismaili

Njihuni me kunatën e Adelina Ismailit, qenka kaq zonjë

Adelina Ismaili mbetet nje nga kengetaret me te dashura shqiptare. Adelina Ismaili ka qëndruar gjithmonë e rezervuar në lidhje me...

Ky është vendi që Adelina dhe bashkëshorti i saj zgjodhën për pushime

Këngëtarja Adelina Ismaili po kalon pushimet me familjen në një destinacion të veçantë. Bashkë me bashkëshortin e saj, Vali, dhe...

Befason Adelina Ismaili, shfaqet me veshje kombëtare në emisionin e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, ka sjellë një frymë të re në emisionin e saj të radhës, “Show...

Ky zotëri është vjehrri i Adelina Ismailit!

Adelina Ismaili mbetet një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare, megjithëse ka vite që nuk ka krijuar këngë të...

“Cilit Zot?”, “… ata që nuk besojnë në Allah”, Adelina Ismajli zhytet në repikë të fortë fetare me komentuesin

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili, së fundmi ka bërë një postim në Facebook, i cila ka marrë vëmendjen e...

Këngëtarja Adelina Ismaili krijon huti, flet për lindjen e fesë së re

Adelina Ismaili, mbrëmë më shumë se kurrë komunikoi me ndjekësit në rrjete sociale. Postimi i saj për mbretëreshën Teuta ngjalli...

Adelina Ismajli reagon ashpër ndaj Shefqet Krasniqit pas deklaratës që bëri për Shkurten

Deklara e djeshme e Shefqet Krasniqit në lidhje me këngëtaren e njohur Shkurte Fejza ka bërë buj të madhe. Pas...

Adelina bëhet “nuse”, shfaqet me vello kaq interesante

Adelina Ismajli bëhet “nuse”, shfaqet me vello të zezë. Adelina Ismajli është një nga femrat shqiptare që gjithmonë ka thyer...

Burri i saj feston ditëlindjen, Adelina befason me urimin

Këngetarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili është shumë e dashur për publikun shqiptarë, ajo konsiderohet si diva e këngës...

Nuk do besoni çfarë kanë bërë fansat me fotot e Adelinës

Adelina Ismaili për vite me radhë ka krijuar një rrjet të tërë fansash dhe jo pa arsye. Adelina e ka...

Adelina Ismaili ndan një foto të vjetër, ja si dukej para disa viteve

Adelina Ismaili konsiderohet si diva e muzikës shqiptare. Edhe pse kohëve të fundit nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri...