Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Ky zotëri është vjehrri i Adelina Ismailit!

Adelina Ismaili mbetet një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare, megjithëse ka vite që nuk ka krijuar këngë të re.

Ajo është e angazhuar me emisionin e saj duke e provuar veten edhe si moderatore.

Së fundmi bashkëshorti i saj Vali, ka publikuar një foto me babain e tij duke i uruar ditëlindjen.

‘Urime ditëlindja Babë edhe shumë tjera të lumtura’ shkruan Vali krahas fotos ku pranë tyre është edhe djali i tij dhe Adelines./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit