Web Analytics

Ky është vendi që Adelina dhe bashkëshorti i saj zgjodhën për pushime

Këngëtarja Adelina Ismaili po kalon pushimet me familjen në një destinacion të veçantë.

Bashkë me bashkëshortin e saj, Vali, dhe djalin e tyre, ata janë drejtuar drejt Greqisë për të shijuar kohën nën diell.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Adelina përmes llogarisë së saj në Instagram.

Çifti ka vendosur që të shkojnë në Kalimerë për të kaluar kohën në një ambient të bukur bregdetar.

Shiko foton:

Nga rubrika