Web Analytics

Nuk do besoni çfarë kanë bërë fansat me fotot e Adelinës

Adelina Ismaili për vite me radhë ka krijuar një rrjet të tërë fansash dhe jo pa arsye.

Adelina e ka kryesuar listen e këngëtareve më të preferuara shqiptare.

Adelina, vitet e fundit më tepër ka qenë e angazhuar si moderatore, e fare si këngëtare, për arsye që i di më së miri vetë ajo.

E, fansat, kanë realizuar disa foto me modifikime në paraqitjen e jashtme, kështu duan ta shohin fansat yllin e muzikës./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika