Web Analytics

Trondit shkenca: Trupi i vdekur do ngrijë dhe ngjallet pas disa...

Lajmi i madh vjen nga Britania e Madhe.Një gjykatës britanik ka dhënë një vendim historik, por edhe shumë të kontestueshëm.E dini çfarë ka...

Ajo që kapën rrezet X në valixhe i tmerroi të gjithë

Të punosh si kontrollues valixhesh në aeroport duket sikur është një punë e lehtë për disa, por në fakt është dhe e komplikuar dhe...

Alfred Cako: Angela Merkel vajza e Hitlerit, Obama nipi tij

Alfred Cako në emisionin "Kojshia Show" tregoi që Kancelarja Gjermane është vajza e Hitlerit që kishte me gruan e dytë.Ndërsa shikoni çfarë e ka...

E pabesushme: George Floyd nuk ka vdekur. Ja si u përgatit...

Afred Cako konspiracionisti nga Shqiperia tha se George Floyd nuk ka vdekur.Ai në minuten e 25.39 të emisionit tregon si u përgatit gënjeshtra për...

Vajza i ofron lypësit një kafe, ai i lë një letër...

Një ditë të ftohtë, një studente me emrin Casey Fischer, ecte nëpër qendrën e qytetit para se të shkonte në klasë.Çdo gjë ishte si...

Çfarë mendonte Tito për shqiptarët

Shkrimtari dhe publicisti Milazim Krasniqi mbi zbulimin e testamentit politik të udhëheqësit jugosllav.Do të ishte simpatike dhe e dobishme që ata historianë, politologë e...

Porositë e fundit të Fidel Castros

Fidel Kastro ka ndërruar jetë më 25 nëntor 2016.Për forcën e tij simbolike dhe jetëgjatësinë e karrierës, udhëheqësi revolucionar kuban nuk ka pothuaj...

Fjalimi i Enver Hoxhes që tronditi botën

Kjo video shfaq një nga deklaratat më të forta të diktatorit Hoxha gjatë kohës së qëndrimit të tij në pushtet.Në fjalimin e tij ai...

Tek cilët numra “fshihet” djalli?

Për herë të parë, simbolet përmenden në Greqinë e lashtë.Të ashtuquajturit “Simbolon” përfaqësonin një shenjë të fshehtë identifikimi.Persona të lidhur në miqësi të...

Misteri që ka fshehur me dekada ishulli më i largët në...

Një nga ishujt më të largët të botës, pothuajse 2,000 kilometra nga toka më e afërt, është i mbuluar me akull pothuaj gjatë gjithë...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT