Binjakët i deklarojnë babait se janë Gay, reagimi i babait

Aaron dhe Austin janë vëllezër binjakë dhe kanë realizuar këtë video direkt duke njoftuar babain e tyre me një telefonatë, se janë homoseksualë. Mes...

Zbuloni 10 vendet e botës që shohin më së shumti filma...

Lindja e Mesme ka aktoren më të njohur në botë, 21 vjeçaren Mia Khalifa nga Libani dhe sipas një kërkimi të Google, këto vende...

SHBA, trinjakët e mrekullueshëm identikë. Rasti, 1 në 1 milion!

Një në një milion, kjo është mundësia që trinjakët të lindin tërësisht identikë si këta në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Bëhet fjalë për...

Turqi, limonë në formën e specit në bregdet

Pronari i një plantacioni me agrume në Turqi thotë se edhe vetë ishte befasuar shumë kur ka parë frytet e limonit që zhvillohen në...

Horoskopi ditor e enjte, 7 maj 2020

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky...

Mbi 80% e shoferëve dështojnë: Kush ka përparësi në këtë udhëkryq?

A mendoni se jeni shofer i mirë? Klubi i njohur gjerman i automobilave ADAC ka publikuar një ilustrim që ka bërë konfuzë shumëkënd, ngase gjykuar...

30 mijë euro gjoba se kërcyen valle gjatë orës policore

Dasma i doli tejet e idhët një familje në Prilep dhe dasmorëve të ftuar. Fatin e keq e pësoi zoti i dasmës, por edhe dasmorët...

Momenti kur lepuri i shpëton për ‘një fije floku’ gojës së...

Një lepur me fat i shpëtoi për një fije floku gojës së leopardit, pasi ky i fundit tentoi ta kthente atë në ushqimin e...

Të lindura dy shekuj më parë, ja njerëzit e fundit të...

Janë pesë dhe të gjitha femra, personat e fundit që jetojnë ende dhe që kanë parë diellin të lind për rreth 2 shekuj. Të...

Shkencëtarët flasin për ekzistimin e planetit që do të shkatërrojë Tokën

Sigurisht keni dëgjuar për teoritë e konspiracionit, të cilat në mënyrë të vazhdueshme thonë se Toka do të shkatërrohet nga planeti X ose Nibiru,...

RRJETET SOCIALE

600,149FansLike
29,700FollowersFollow
1,036FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

web
analytics