Mbanë 27 litra birrë në dy duar

Birrën në Bavari e marrin shumë seriozisht, e garat që e përfshijnë atë në këtë zonë janë nga më të ndryshmet. Vetëm duke mbajtur 29...

Krijesa e çuditshme në formë truri në një liqe në Kanada,...

Kjo krijesë e çuditshme është zbuluar në një liqen të quajtur “Laguna e Humbur” dhe ka formën e një mase xhelatinoze. “Slimy blob” apo “Njolla...

Kinezët shembin urën gjigante për një sekondë, pamjet do t’ju lënë...

Një video interesante është filmuar në Kinë, ku një urë 40 vite e vjetër është shembur mbi lumë, kur autoritet e këtij vendi i...

Ndodh edhe kjo: Tualet prej ari

Adhuruesit e artit kanë edhe dy javë kohë për të provuar “Amerikën”, emri që i është vënë një wc-je prej ari, 18-karatëshe, e ekspozuar...

Kur banka gabon: Në vend se t’i deponojnë 85 funte ajo...

Një studente ka marrë aksidentalisht bursë prej 850 mijë funte në vend të 85 funte që merrte çdo muaj. Sibongile Mani studion në Universitetin Mthatha...

Më nuk do të kemi asfalt, kjo është e ardhmja e...

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet pamje që tregojnë se si ndoshta në të ardhmen do të bëhet ndërtimi i rrugëve. Siç...

I bie gajdes gjatë lëshimit të shpejtë me litarin elastik

Roddy Garden është lëshuar me litarin elastik nga 60 metra lartësi në Perthshire të Skocisë, pa ndaluar së rëni gajdes. Megjithëse binte me afro 100...

3-vjeçari me këmbë gjigante, prindërit nuk i tregojnë se është i...

3-vjeçari Akshaj Khandelwal nga Dwarka në Delhi, Indi është diagnostikuar me sindromin ‘Klippel-Trenaunay Syndrome’ (KTS). KTS është një gjendje e rrallë shëndetësore që shkakton rritje...

Po shkonte drejt shkallëve lëvizëse, gruaja “gëlltitet” nga një vrimë në...

Ky është momenti tronditës kur një grua zhduket në tokë në një stacion të metrosë pasi po ecte drejt shkallëve lëvizëse. Paneli i thyer metalik...

Erdhi në jetë në datën 02/02/2020 dhe në orën 20:02, vogëlushja...

Pa dyshim që ardhja në jetë e çdo fëmije është e veçantë, por një foshnjë e porsalindur ka hyrë në histori. Charlee Rose Masters lindi...

RRJETET SOCIALE

605,518FansLike
29,700FollowersFollow
1,047FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT