Zhytet në pishinën më të thellë në botë prej 40 metra,...

Ky është momenti kur një zhytës profesionist mori frymë thellë dhe kërceu në ujë, duke ia prekur fundin pishinës më të thellë në botë. Guillaume...

Momenti kur aeroplani aterron në autostradën plot me vetura

Piloti i një aeroplani ka shokuar qindra shoferë që ishin duke udhëtuar me veturat e tyre në një autostradë, pasi vendosi të aterroj në...

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogramë, i shmangi këto ushqime...

Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndryshoi rrënjësisht e në...

Najat Belkacem baresha që u bë Ministre Arsimi në Francë

Najat Belkacem u lind në një fshat të Marokut pranë regjionit të Rif në Nador. Ajo u rit në një fshat bashkë me 7...

Momenti kur qeni kërcen në ujë për ta shpëtuar drerin e...

Një qen ka fituar epitetin e heroit, për faktin se ka kërcyer dy herë në ujë për ta shpëtuar drerin e vogël i cili...

Me një pyll në mes: A është ky liqeni më i...

Liqeni kristalor Kaindy gjendet në malet Tiran Shan të Kazakistanit, tanimë edhe një atraksion i njohur turistik. Siç bëhet e ditur, liqeni është rreth 400...

Fjalët prekëse të së fejuarës së Arturit: Sa herë të thoja...

Polici, Artur Mrasori po vazhdon të mbahet në QKUK, pas pla.gëve që mori në shpër.thimin në Zhur të Prizrenit. Mrasori që është pjesë e Njësitit...

Shkodër, mijëra euro, flori dhe armë në bagazhin e Mercedesit të...

Një djalë i paidentifikuar që mendohet se është nga Shkodra, ka dërguar një video amatore pranë JOQ, e cila do t’ju lerë pa fjalë. Video...

I dhuroi veshkën një të panjohuri, kur e takoi pasoi befasia

Ashley McIntyre e dinte se do të ndryshojë jetën e dikujt, kur vendosi ta dhurojë njërën veshkë, por kurrë nuk kishte besuar së një...

Fëmijët qëndruan përjashta dritareve që ndodhen në katin e 11-të

Banorët në Anhui të Kinës, i kanë njoftuar forcat e rendit për fëmijët që lëviznin përjashta dritareve të banesës që ndodhet në katin e...

RRJETET SOCIALE

605,681FansLike
29,700FollowersFollow
1,047FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT