Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Çfarë ndodhi, Luizi flet pas fitores së BBV: Në vend që të isha i lumtur jam me lot në sy (Video)

Luiz Ejlli do të bëjë sonte një rrëfim ekskluziv në intervistën e tij të parë pas fitores së Big Brother VIP.

Këngëtari është i ftuar në emisionin e Donald dhe Romeo Veshajt “Më lër të flas”.

Në promon e emisionit Luizi shfaqet me lot në sy dhe shprehet se nuk është i lumtur në këtë moment.

Pak ditë më parë fituesi i BBV tregoi se pas daljes nga shtëpia menjëherë ka shkuar në Shkodër pasi nëna e tij nuk ka qenë mirë nga ana shëndetësore.

Mbetet të presim për të mësuar më shumë në rrëfimin e Luizit.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu