Web Analytics

Çfarë po ndodh? Alba nuk përmbahet dhe e përqafon Azemin gjatë natës

Alba dhe Azemi po i japin shenjë njëri-tjetrit se ka simpati në mes.

Gjatë natës së kaluar, pak para gjumit, ata kanë diskutuar gjatë me njëri-tjetrin.

Në një moment, Azemi i tha Albës se është shumë e veçantë dhe më pas ia dhuroi një përqafim kjo e fundit.

Ndryshe, ata po komentohen shume nga publiku se mund te ndodh dicka mes tyre./Klankosova/

Shiko videon:

Nga rubrika