Web Analytics

Çifti i njohur i TikTok-ut, Kozak dhe Denisa, japin lajmin e shumëpritur

Botuar nga: InfoKosova

Çifti i njohur i rrjeteve sociale po përjetojnë emocione të forta ditët e fundit.

Ardhja në jetë e Denaros, djalit të tyre iu ka ndryshuar jetën.

Ai së fundmi ka filluar të ecë.

Këtë lajm e bënë ata publik duke publikuar hapat e parë të djalit.

Lumturia e çiftit në këto momente kalon cdo kufij./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT