Web Analytics

Dafina Zeqiri bëhet nuse? Kaq bukur duket në vello (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

“Gjërat më të mira ndodhin papritur”- kështu shkruan Dafina Zeqiri krahas disa fotove ku duket me një fustan të bardhë nusërie.

Artistja duket e mrekullueshme me vello dhe fustan, ndonëse përshkrimi që ka përdorur na konfuzon pak.

Të jetë kjo veshje pjesë e klipit të saj që publikohet ditën e nesërme?

Të mendojmë që Dafi do të martohet, duhet ta pranojmë që kjo duket e pabesueshme.

Gjithsesi mbetet për t’u parë.

Të FUNDIT