Web Analytics

Dea Mishel kthen të pasmet me pozë para vetures luksoze

Dea Mishel ishte një nga finalistet e Big Brother Vip Albania.

Edhe pse nuk ishte shumë e pelqyer në fillim ajo arriti që të shkoj deri në fund të gares.

Tani pasi doli nga shtëpia ajo po merret me projekte të shumta ndërsa së fundmi publikoi disa foto të reja.

E veshur me fustan rozë ajo i ka kthyer të pasmet kameres dhe po duket mjaft atraktive./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika