Web Analytics

Kush e gjen përgjigjen e kësaj pyetje të Luizit, ai i’a premton një shpërblim (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito dje publikuan një foto krah njëri tjetrit.

Luizi ka treguar se ata po udhëtojnë diku por përmes një videoje ai ka thënë se kush e gjen se ku po shkojnë dhe për cfarë arsye do e fitoj një drekë.

Me siguri kane qenë të shumta komentet e fansave për t’ia qëlluar përgjigjes.

Mbete të shihet se kush do ketë përgjigje të sakta./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x