Web Analytics

Nora nuk vesh jelek, ekspozon gjoksin dhe ndez rrjetin

Nga: InfoKosova

Këngëtarja Nora Istrefi nuk po i ndan fotot e nxehta ne rrjete sociale.

Duke qenë se ajo është goxha aktive në këto rrjete nuk mungon asnjëhere që ti mahnit fansat e saj me poza të ndryshme.

këtë herë ajo ka publikuar një set fotografive ku shihesh e veshur komplet në të bardha.

Ndërsa vëmendje merrë me gjoksin gjigant që e ka vënë në pah.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Nora nuk vesh jelek, ekspozon gjoksin dhe ndez rrjetin

Nga: InfoKosova

Këngëtarja Nora Istrefi nuk po i ndan fotot e nxehta ne rrjete sociale.

Duke qenë se ajo është goxha aktive në këto rrjete nuk mungon asnjëhere që ti mahnit fansat e saj me poza të ndryshme.

këtë herë ajo ka publikuar një set fotografive ku shihesh e veshur komplet në të bardha.

Ndërsa vëmendje merrë me gjoksin gjigant që e ka vënë në pah.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT