Web Analytics

Etiketim: Nora Istrefi

Nora Istrefi vë në pah format mahnitëse të trupit në veshjen...

Këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi e ka dëshmuar edhe një herë pse konsiderohet një prej femrave më të bukura në estradë.Ajo njihet për linjat...

Nora Istrefi më në fund e hapë gojën dhe e thotë...

Nuk është nga ata emra që u pëlqejnë të bëjnë shumë zhurmë, sidomos jo “shumë zhurmë për asgjë”.Megjithatë, me raste flet edhe atë më...

A po i bënë konkurrencë të dashurës së re të Robertit?...

Nora Istrefi ka marrë gjithë vëmendjen me imazhet e reja në Instagram.Këngëtarja është shfaqur me një bluzë që i zbulonte barkun e tonifikuar dhe...

Nora Istrefi e përshkruan vetën si “flutur”

Një nga femrat më të komentuara shqiptare që dallohet shumë për dukjen e saj.Duke qenë edhe nënë, Nora Istrefi arrin të shfaqet gjithnjë në...

Nora vishet tepër ngushtë, i vizatohet i gjithë trupi!

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë...

Grimerja e shndërron në ‘japoneze’ Nora Istrefin

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë...

Mes Norës dhe Erës, ja kë zgjedh Robert Berisha

Episoda e re e emisionit “Mirage” erdhi me materiale të shumta, intervista ekskluzive dhe të rejat e fundit nga shoubizi ishin pjesë e këtij...

Nora dhe Roberti përsëri bashkë… 

Renee vajza e tyre e vetme ka bërë bashkë përsëri Norën dhe Robertin.Renee ka përfunduar sot klasën e parë dhe në këtë event të...

Shuma marramendëse që kushtoi vetëm karfica në veshjen e Nora Istrefit 

Nora Istrefi është padyshim një nga emrat më të njohur në showbizin shqiptar, këngëtarja nga Kosova dinë si ta mbajë publikun të lidhur pas...

Vetëm veshja e fundit Norës i kushtoi mbi 13 mijë euro

Duke qenë një këngëtare me zë dhe e kërkuar, Nora Istrefi na tregon edhe përmes veshjes luksin e saj.Gjithmonë me stil dhe asnjëherë të...

LAJMET MË TË LEXUARA