Web Analytics

Tag: Nora Istrefi

Nora publikon pamje nga oborri i shtëpisë saj, kaq pastër e mban

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo është aktive me projekte muzikore duke u pëlqyer gjithmonë...

Habit Roberti: Thonë se duhet ti falënderohem Norës për famën, por kur kam dalë unë në skenë ajo…

Në një intervistë  me moderatoren Bora Zemani, këngëtari Robert Berisha u përball me komentet dhe spekulimet që e bëjnë...

U ndanë pas 14 viteve bashkë, Nora zbulon çfarë raporti ka ajo sot me Robertin

Këngëtarja Nora Istrefi është e hapur për të folur për raportin aktual me ish-bashkëshortin e saj, Robert Berishën, pasi...

Pas shumë vite pas ndarjes, Nora Istrefi pozon krah një burri

Pas një periudhe të gjatë që ka mbajtur jetën e saj private larg syve të publikut pas ndarjes nga...

Festoi ditëlindjen, ja sa vite mbushi Renee, vajza e Norës dhe Robertit

Renee, vajza e Norës dhe Robertit festoi ditëlindjen dje. Ajo mori urime te shumta nga miqte e familjaret, e sigurisht...

Nora e ndryshon veten me photoshop, nuk do besoni si duket fytyra e saj në realitet

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të komentuara në skenën e estradës. Kjo për shkak të dukjes së saj...

Nora Istrefi shkon në Dubai dhe ‘tranon’ ndjekësit me fotot në bikine

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka nisur pushimet e saj në destinacionin e mrekullueshëm të Dubaiut dhe ka bërë...

Nora Istrefi ka nisur një romancë të re dashurie? Befasohet me dhuratë super romantike!

Nora Istrefi është gjithmonë diskrete për jetën personale, por duket se së fundmi gjërat kanë ndryshuar. Ajo ka postuar në...

Pamje nga festa luksoze e ditëlindjes së Nora Istrefit

Artistja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, më 25 mars festoi ditëlindjen e 38-të. Këngëtarja me këtë rast udhëtoi për në...

Sot feston ditëlindjen, e besoni dot sa vite mbushi Nora Istrefi?

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo është aktive me projekte muzkore që gjithmonë shndërrohen në...

Nora e fotografon vajzën e saj duke ‘vozitur’ veturën më të bukur!

Nora Istrefi konsiderohet një nga këngëtaret më të bukura shqiptare. Ajo është nënë e një vajze të quajtur Renne të...

Nora Istrefi shfaq linjat trupore në fustanin e zi, mahniti ndjekësit

Nora Istrefi eshte nje ngakengetaret me atraktive ne estrade. Koheve te fundit ajo eshte aktive me projekte muzikore, por edhe...