Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Festoi ditëlindjen, ja sa vite mbushi Renee, vajza e Norës dhe Robertit

Renee, vajza e Norës dhe Robertit festoi ditëlindjen dje.

Ajo mori urime te shumta nga miqte e familjaret, e sigurisht nuk munguan urimet publike nga prinderit, Nora dhe Roberti.

Renne ka mbushur plotë 9-të vite jetë!

Me rastin e ditëlindjen Nora publikoi disa foto te vajzes duke shkruajtur: “Urime ditelindjen drita e jetes time.. Renee 9”.

Shiko fotot:

Të fundit