Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Nora e ndryshon veten me photoshop, nuk do besoni si duket fytyra e saj në realitet

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të komentuara në skenën e estradës.

Kjo për shkak të dukjes së saj të veçantë dhe paraqitjes së veshur gjithmonë me elegancë.

Mirëpo, së fundmi ajo u paraqit në një intervistë për media, duke lënë shumë fansa pa fjalë pasi për herë të parë, ata e panë atë pa ndonjë formë të fotoshopit.

Ndryshe, Nora Istrefi dhe këngëtari NRG Band kanë publikuar bashkëpunimin e tyre “Ki me lyp mem pa”, i cili është mirëpritur shumë nga fansat.

Shiko foton:

Të fundit