Web Analytics

Nora Istrefi ‘çmend’ rrjetin me foto atraktive nga pushimet

Këngëtarja e njohur kosovare Nora Istrefi, ka pozuar në bregdet në Shqipëri, ku ka sjell poza të ndryshme në bikine.

Ajo ka publikuar një sërë fotografish, duke treguar vendin përrallor që po qëndron. Shoqëruesja e saj edhe kësaj radhe është motra, Era.

Bien në sy linjat e saj trupore duke marrë vëmendjen e mijëra fansave.

Jo më kot njihet si “bomba” e showbizit dhe këtë epitet e mban vite më radhë./Indeksonline/

Shiko fotot:

Nga rubrika