Web Analytics

Super atraktive, trupi i Nora Istrefit si peshk në det

Nora Istrefi, njohur për seksapilin e saj të jashtëzakonshëm në skenën e showbizit shqiptar, vazhdon të mbajë reputacionin e saj edhe në moshën 38-vjeçare.

Në një video të shkurtër të ndarë në rrjetet sociale, Nora ka treguar pjesë të trupit të saj të shkëlqyeshëm.

Duke veshur pantallona dhe bluzë të shkurtër, ajo ka shfaqur belin e hollë dhe formën e përsosur të pasmeve të saj të mëdha.

Videoja e publikuar ka shkaktuar reagime të shumta pozitive nga ndjekësit e saj, të cilët kanë komentuar se ajo duket “bomba” dhe se trupi i saj është si një peshk në det.

Nora Istrefi vazhdon të mbetet një simbol i bukurisë dhe seksi në industrinë muzikore shqiptare, duke mbajtur admiruesit e saj të angazhuar me paraqitjet e saj të mrekullueshme dhe stilin e jashtëzakonshëm.

Shiko videon:

Nga rubrika