Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Dështim fatal, Egla nxjerr keq produksionin, flet për rastin e Alma Arazit

Në një video tashmë virale në rrjet, Egla Ceno duket se ka nxjerrë sërish keq produksionin e “Big Brother VIP Albania”.

Ndryshe nga çfarë tregon rregullorja e “rreptë” e Vëllait të madh, ku thuhet se banorët janë totalisht të izoluar nga bota e jashtme, Egla në një diskutim me Julin, përmend rastin e rëndë të ndodhur më 2 Maj në Shkodër, atë të Alma Arazit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur më 2 maj.

Alma Arazi dyshohet se u vetëvra duke u hedhur në lumin Buna, bashkë me 3 fëmijët e saj të mitur, 2 vajza dhe 1 djalë.

I dyshuar kryesor për krimin e rëndë është bashkëshorti i Alma Arazit, Ergys Arazi, babai i tre fëmijëve.

Ai akuzohet se ka ushtruar dhunë në familje, gjë që ka shtyrë 39-vjeçaren drejt aktit të vetëflijimit.

Ndërkohë që sherri në familje kishte nisur prej kohësh, pasi Alma Arazi zbuloi tradhtinë e bashkëshortit.

Deri më tani, 31-vjeçari ka mohuar të gjitha akuzat duke u mbrojtur me pretendimin se e shoqja vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Familjarët pretendojnë se Arazi kishte një lidhje tjetër jashtëmartesore, detaj që është marrë si pistë hetimi nga autoritetet.

Shiko videon:

Të fundit