Web Analytics

Luizi e zbulon se kujt i ngjan vajza, atij apo Kiares!

Botuar nga: InfoKosova

Luizi dhe Kiara janë bërë prindër për herë të parë.

Vajza e tyre erdhi në jetë duke sjellur gëzim të madh në jetën e tyre.

Ata kanë zbuluar pak nga disa pjesë të trupit të vajzës, por nuk kanë zbuluar ende portretin e të voglës së tyre.

Megjithatë, përmes një komenti që Luizi bëri tek postimi i Kiares, duket se vajza e përngjan Luizit.

“Veç gishtat e këmbës i ka si unë të tjerat dihet…si unë prap” ishte komenti i Luizit në foton e vajzës së tyre që e publikoi Kiara në Instagram./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT