Web Analytics

Diola nuk përbahet, publikon foto në momente intime me partnerin Erolldin

Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu janë një nga ciftet më të reja të show biz-it.

Ata janë mjaft aktiv në rrjete sociale ku ndajnë momente të ndryshme nga jeta e tyre romantike.

Së fundmi Erolldi ka publikuar një foto të tillë.

Ai shihet duke e puthur Diolen derisa duket se morën pjesë në një dasmë pasi ishin veshur elegante që të dy./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika