Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Do të habiteni kur të zbuloni eksperiencën e re të Ilnisa Agollit

Ilnisa Agolli ka qenë së fundmi e ftuar në “Mos i bjer me top”, ku foli për eksperiencën e saj në Big Brother VIP,.por jo vetëm.

Ajo ka zbuluar se shumë shpejt mund ta shohim si politikane.

Ronaldo Sharka: Çfarë do ndodhë me ty pasi dole nga Big Brother?

Ilnisa: Kam disa projekte të mira, në kokë kam shumë gjëra.

Po shkruaj për momentin.

Ronaldo Sharka: Politikën e ke menduar ndonjëherë si opsion?

Ilnisa: Shiko se ti di diçka që bën këtë pyetje, por unë jam shumë e lumtur që ti je special në kanalet e informimit.

Më vjen mirë që diçka e tillë sapo u tha në këtë mënyrë pa e publikuar, por duke rrëshqitur.

Por ti ke informacion.

Ronaldo Sharka: Ti je në gazetari vetë dhe gazetari i mirë konfirmon.

Ilnisa: Po mesazhi ka shkuar aty ku duhet.

Të fundit