Web Analytics

“Do të të vras”, Tea tha se është kërcënuar nga familjarët e Kiarës, reagon edhe Zhaklina

Botuar nga: InfoKosova

Tea Trifoni, ish-banore e “Big Brother VIP”, tha se kunati i Kiara Titos e ka kërcënuar me jetë.

“Te dera e Topit me thënë të drejtën më kanë kërcënuar, është dhe gjithë produksioni i Big Brother në dijeni.

Kiara me burrin e tezes së saj, ndërkohë që po dilja nga Big Brother, pasi mbaroi shfaqja, nja dy javë më parë, pritë tek dera bashkë me kunatin e saj”, tha Tea.

Kiara e mohoi deklaratën.

Donaldi: Kishim Tean pak më parë dhe tha se burri i tezës së Kiarës më ka kërcënuar.

Kiara: Sështë e vërtetë.

Donaldi: Ishte shume e prekur.

Kiara: Vërtetë?

Donaldi: Po e pyetëm nëse e ke sqaruar me Kiarën, s’kam ça të flas më tha.

Kiara: Prodhohen shumë lajme, ka dhe shumë personazhe që nuk e di për çfarë e bëjnë, ndoshta për vëmendje, por nuk ka kërcënuar kurrë, është shumë e shëmtuar.

Një reagim ka pasur edhe nga opinionistja e emisionit Zhaklin Lekatari e cila në një postim në Instagram ku shkruhej për deklaratën e Teas ka komentuar “True(E vërtetë). Shiko foton:

Të FUNDIT