Web Analytics

Donjeta ‘tranon’ italianët, shkon në Itali dhe vishet kaq provokuese

Donjeta Morina është mjaftë aktive në rrjete sociale, e sidomos në Instagram.

Ajo sot ka postuar disa foto të reja, për të cilat kishte lajmëruar ndjekësit një ditë më parë.

“Është koha të postojmë më shumë foto, e të jemi më aktiv”, u shpreh me shkrim këngëtarja.

Pak minuta pas postimit bukuroshja morri me mijëra komente pozitive nga fansat e saj.

Pas një sezone mjaftë të sukseshme, këngëtarja po shijon pushimet në Itali./Kosovarja/

Shiko fotot:

Nga rubrika