Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Dua Lipa bëri publike lidhjen e saj, reagon ish i dashuri

E gjithë bota është mahnitur nga paraqitja e Dua Lipës në Festivalin e Kanës.

Me këtë rast, ajo bëri publike edhe romancën e saj me regjisorin e saj.

Në krah të Duas ishte i dashuri i saj i ri, Romain Gavras.

Kjo gjë duket se nuk i ka pëlqyer ish-it të Duas, Anwar Hadid, i cili ka reaguar në Instagram.

Ai ka postuar një ‘selfie’, ku ka shkruar: “Po mundohem të mos e gjej atë dhe ta vras”.

Ndjekësit dyshojë se ky reagim vjen pas lidhjes së Duas.

Kjo e fundit dhe Anwar ishin në një lidhje për më shumë se dy vite.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu