Web Analytics
E diel, 23 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Dua Lipa

Dikur e dashura e Ledrit, Sara habit me deklaratën për Dua Lipen

E ftuar në “Kurthi i Piter Pan”, Klan TV Sara Hoxha ka folur edhe për raportin e saj me...

Dua Lipa sjell foto mahnitëse nga pushimet në Meksikë

Dua Lipa është duke u relaksuar përpara se të nisë turneun botëror me albumin e ri “Radical optimism”. Këngëtarja shqiptare...

Habit Dua Lipa, tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Ishte e tmerrshme

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka qenë e ftuar së fundmi në emisioni ne famshëm “The Graham...

“E kish një dërrasë mangu”, do shkriheni se si Dua Lipa i përkthen thëniet shqiptare moderatorit amerikan

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka qenë mbrëmë e ftuar në emisionin “Jimmy Kimmel Live”. Gjatë emisionit, moderator...

Bëht virale videoja e Dua Lipes, askush nuk e njohu në Indi gjatë një shëtitje në qytet

Një video e Dua Lipas nga Rajasthani i Indisë është bërë virale në rrjetet sociale dhe e tregon atë...

Dalin pamjet, ja si dukej Dua Lipa para se të fitonte famë botërore

Dua Lipa fitoi famë në vitin 2017, por para kësaj ajo ka marrë pjesë në ‘reality-show-n’ australian “The Bachelorette...

Nuk do besoni çfarë pëlqen Dua Lipa tek gratë shqiptare

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qenë prej katër vitesh ambasadore globale e YSL Beauty dhe gjithashtu...

Ish i dashuri i Duas shihet i mërzitur pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Duas e te dashurit të saj të ri

Anwar Hadid doli në New York City të hënën – disa orë pasi postoi një sërë mesazhesh shqetësuese në...

Dalin foto intime të Dua Lipës me të dashurin e ri

Lidhja e re e Dua Lipës me regjisorin Romain Gavras u vulos në paraqitjen e super yllit krah tij...

Klea Huta Dua Lipës: Si nuk qëllove njëherë në shenjë me këta të dashurit?!

Dua Lipa konfirmoi së fundmi lidhjen me regjisorin Romain Gavras, duke parakaluar çift në tapetin e kuq të Festivalit...

Diferencë të madhe në moshë e i lidhur me Rita Orën, historia e të dashurit të ri të Dua Lipës

Romain Gavras është një regjisor francezo-grek, një drejtues i videove muzikore i njohur për stilin e tij të veçantë. Ai...

Dua Lipa bëri publike lidhjen e saj, reagon ish i dashuri

E gjithë bota është mahnitur nga paraqitja e Dua Lipës në Festivalin e Kanës. Me këtë rast, ajo bëri...