Web Analytics

Dy ish banoret e BBVA bëjnë veprimin e papritur në mes të emisionit

Big Brother Vip Albania 3 ende perflitet per debatet e forta qe kishte mes banoreve.

Erjola Doci dhe Ilnisa Agolli kanë pasur përplasje të vazhdueshme në “Big Brother Albania VIP 3”.

Gjithsesi duket se të dyja ish-banoret i kanë lënë pas inatet që kanë pasur me njëra-tjetrën

“Top Arena”, Erjola dhe Ilnisa i shtrinë dorën njëra-tjetrës, e më pas u përqafuan, duke hedhur çdo gjë mbrapa.

Nga rubrika